NÁŠ TÝM

Slovo majitele

S cestovním ruchem jako oborem podnikání jsem se poprvé setkal až po dokončení VŠE. Měla to být jen brigáda na krátké období, ale rychle jsem pochopil, jak neuvěřitelně dynamický a zajímavý obor to je. Stal se mi osudovým a již je tomu více než 20 let, co se v něm pohybuji. Od roku 2004 jsem byl součástí, v té době, ještě malé cestovní kanceláře. Během 15 let se nám společně s kolegy postupně podařilo z této firmy vybudovat silného globálního hráče a jednu z nejvýznamnějších firem v ČR a na Slovensku. Jak tomu ale bývá, moderním trendům fúzování se ani tato firma neubránila.

Tento moment jsem vnímal jako osobní výzvu ke změně, a tak jsem se v roce 2018 rozhodl jít vlastní cestou. Od té doby budujeme se stejnými lidmi společnost novou. Díky zkušenostem s nadnárodní korporací a jejím vedením, vnímám o to víc, jaká jsou pozitiva menší společnosti.

A právě na těch stavíme naše podnikání. Protože však chceme našim zákazníkům nabídnout přesně to, co vždy u nás skvěle fungovalo – kombinaci nejnovějších globálních technologií a standardů obsluhy, s lokálním přístupem a výbornou znalostí místního trhu, klientů a jejich zvyků, spojili jsme se s Travel Leaders Network. Je to jedna z největších nadnárodních korporátních cestovních kanceláří, a my jsme jejich výhradním partnerem pro ČR. Pro menší trhy jako je Česká republika je toto spojení prakticky nutností. 

Oproti nadnárodním cestovním kancelářím chceme, aby naši klienti profitovali ze skvělého servisu, dostávalo se jim lidského přístupu a maximální péče nejen při plánování, ale především při jejich cestách. Naší filozofií je férové jednání vůči klientům, vstřícnost a pomoc v jakékoliv situaci, do které se na svých cestách dostanou. Všichni kolegové, na kterých Fubraland stojí, jsou opravdoví srdcaři a vynikající profesionálové v oboru. Ale především jsou to skvělí lidé i v běžném životě, se kterými je radost spolupracovat.

Věřím, že i vy, naši stávající i budoucí zákazníci, budete s našimi službami spokojeni.

Pavel Němec, General Manager

+420 211 155 401

pavel.nemec@fubraland.cz

Boris Plaňanský, Finance Director

+420 211 155 402

boris.planansky@fubraland.cz

Helena Jemelková, Director of MICE

+420 211 155 430

helena.jemelkova@fubraland.cz

JSME TU PRO VÁS

Sídlo firmy:

Fubraland a.s.
vedená u městského soudu v Praze,
oddíl B 22897

IČ: 06519911

Ořešská 1296/18 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Kontakt:

Telefon: 211 155 411
Email:


   

Těšíme se na vaše dotazy a věříme, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení...

Team Fubraland a.s.