Fubraland je ryze českou firmou, která poskytuje veškeré služby spojené se zajišťováním služebních cest a různých typů firemních akcí, a to převážně pro korporátní klientelu.
Ve světě firemního cestování se pohybujeme více než 15 let, proto velmi dobře známe specifika a nároky, které tento obor přináší. Naši práci stavíme na prvotřídním servisu a lidském přístupu.
Snažíme se být inovativní a jdeme s dobou. Od roku 2018 jsme součástí celosvětové sítě Travel Leaders se zastoupením ve více než 100 zemích světa. Díky Travel Leaders máme přístup k nejmodernějším technologiím v oboru. Můžeme Vám tak pomoci při nenadálých situacích 24 hodin denně, být oporou v místě Vašeho pobytu v cizině nebo i při cestách po ČR. 
Fubraland stojí na nejlepších lidech v oboru, které práce baví a je jejich koníčkem. Naším cílem je nabízet profesionální služby postavené na poradenství, úsporách klientům, kvalitní obsluze a fair play.
Letenky
Ubytování
Půjčení automobilu
Víza
Cestovní pojištění
Jízdenky
Online rezervační systémy
Mobilní aplikace
Online reporting a offline statistiky
Systémy pro bezpečnost cestujících
Doplňkové služby
Péče o klienty

NOVINKY

SLUŽBY

Letenky

Svět letenek je světem sám pro sebe. Nepřeberné množství tarifů, různé cestovní třídy, odlišné cenové hladiny, byť se jedná o stejný let, spoustu restrikcí a podmínek, typů dopravců … jednoduše chaos...  Rádi Vás tímto světem provedeme a pomůžeme Vám se v něm zorientovat. Budeme Vaším poradcem, jak najít to nejlepší spojení a jak nakoupit ty nejvýhodnější letenky. S námi už nebudete muset myslet na vlastní či firemní věrnostní programy, nebo nás neustále upozorňovat na Vaše preference leteckých společností, či které sedadlo máte nejraději. Myslíme za Vás.  

Ubytování

Odpočinek po dlouhé cestě nebo před náročnou pracovní schůzkou je nutností. Kamkoliv cestujete, dobrý hotel je vždy nedílnou součástí úspěchu Vaší cesty. Proto jsme tu my, abychom Vám našli ten správný hotel podle Vašeho cenového požadavku a preferencí v rámci firemních pravidel. Vždy vybíráme ty hotely, které se nacházejí co nejblíže místa, které potřebujete navštívit. Ptáme se, zda máte vyjednaný hotelový program, abychom mohli hotely v dané lokalitě do našeho hledání zahrnout. Nezáleží na formě úhrady, tu respektujeme v návaznosti na Vaše firemní nastavení.

Půjčení automobilu

Chcete být nezávislý nebo chcete procestovat zemi, kam letíte? Máte schůzky v městech, kde není mezinárodní letiště? Potom nejlepší volbou, jak vyřešit tuto logistiku, je půjčit si auto. Bez ohledu na to, zda se jedná o malé levné auto, nebo reprezentativní vůz s vlastním řidičem, víme, jak na to. Spolupracujeme s většinou autopůjčoven, v jejichž nabídkách se dobře orientujeme a u kterých Vám dovedeme zajistit i nestandardní či doplňkové služby. Doporučíme Vám vhodné pojištění vozu a provedeme Vás všemi podmínkami tak, abyste se vyhnuli jakýmkoli komplikacím.

Víza

Asi nikdo nechce skončit na letišti “s očima pro pláč” kvůli zapomenutému vízu. U nás vždy víte už v momentě rezervace letenek, zda pro Vaši destinaci platí vízová povinnost. O vyřízení víz se starat nemusíte, rádi to uděláme za Vás. Umíme zajistit nejen klasická víza, ale i ta složitá a komplikovaná. Poradíme si i s urgentními požadavky. Náš vízový servis „ze stolu na stůl“ Vám zjednoduší život. Nemusíte nikam běhat ani stát fronty na ambasádách. Avšak prosíme, nezapomeňte, že platnost pasu musí být vždy min. 6 měsíců po návratu z destinace!

Cestovní pojištění

Cestovat bez cestovního pojištění do zahraničí si dnes asi nikdo nedovede představit. Máte ale dostatečnou pojistku a krytí do země, kam cestujete? A vzhledem k aktivitám, které plánujete? Máte-li nevratné letenky a hotel, pamatuje Vaše cestovní pojištění i na storno celé cesty?  Ať už ze zdravotních důvodů, pracovních či jen čistě soukromých? S námi se bát nemusíte. Zajistíme Vám právě to pojištění, které přesně zohledňuje Váš typ cesty s tím nejvyšším možným krytím. Rádi Vás necháme pojistit i pro opakované cesty či dlouhodobé pobyty v destinaci.

Jízdenky

Potřebujete cestovat na druhou stranu republiky a D1 je opět ucpaná? Jeďte vlakem! Je to z části i nostalgická vzpomínka na Vaše dětství. Budete i mile překvapeni, jak cesta rychle ubíhá, dali jste si výbornou kávu, a ještě udělali kus práce díky wifi připojení. A všimli jste si, že nejste vůbec unavení? Skvělé! Tak pojďme takových cest zažít co nejvíce! Stejně jak vlakové, tak i autobusové jízdenky jsou pro nás samozřejmostí. Není pro nás problém zajistit návazná vlaková spojení v kombinaci s autobusy jak po České republice, tak v zahraničí.

Online rezervační systémy

Potřebujete okamžitě vyhledat letové spojení, hotelové kapacity či cenové nabídky autopůjčoven? Nechcete ale čekat na nabídku od našeho konzultanta, protože to potřebujete ihned? Pak je pro Vás ideální cesta využívat některý z našich on-line rezervačních systémů, které jsou speciálně vyvinuté pro firemní potřeby. Umí rezervovat letenky, ubytování, dokonce si poradí i s pronájmem aut. Dokáží sledovat cestovní politiku společnosti, spravovat profily cestujících a zvládnou i schvalovací procesy. Rádi Vám poradíme, jaký je ten nejlepší kompromis mezi cenou a funkčností. Obraťte se na nás.

Mobilní aplikace

Dnešní doba je velmi dynamická a nutí nás být neustále v pohybu. Potřebujeme být schopní si naplánovat svou cestu, ať už služební či tu soukromou, odkudkoliv a bez nutnosti mít neustále po ruce počítač. Mobilní aplikace nám zjednodušují náš, už tak hektický, život. A proto jsou všechny naše technologie dostupné i na chytrých telefonech a tabletech. Všechny naše aplikace umožňují nejenom rezervace služeb, ale i jejich správu, možnost schvalovat cesty, případně jsou propojitelné i s Vašimi interními systémy. S námi jste online neustále a můžete své cestovní plány řešit odkudkoliv a kdykoliv. 

Online reporting a klasické offline statistiky

K účelným nástrojům, jak sledovat výdaje na služební cesty, patří bezpochyby statistiky. Pro každou společnost jsou dnes již nutností. Mají různé formy - od jednoduchého přehledu po komplexní reporty. Našim klientům umíme nabídnout jakoukoliv formu - od online reportingu dostupného 24/7, po klasické reporty v xls rozšířené o data typu cost center, zaměstnaneckých čísel, projektových kódů atd. Naší specialitou jsou reporty tzv. ztracených úspor, kde klienti vidí, která oddělení nebo cestující porušují firemní pravidla a kolik to stojí. Záleží čistě na Vás, jaká data potřebujete sbírat a jak často. Reporty Vám vždy vyrobíme na míru.

Systémy pro bezpečnost cestujících

Dostal se Váš zaměstnanec do problémů během služební cesty? Jsou zpožděné lety a vy nevíte kde se Vaši cestující právě nachází, abyste je mohli upozornit? Nechte to na nás a na našich bezpečnostních systémech. Ty totiž dokáží zmapovat aktuální pohyb všech cestujících. Vy tak máte jasný přehled o tom, s jakou leteckou společností cestují či v jakém hotelu bydlí. Umí také upozornit na nebezpečné destinace z pohledu firemních pravidel a automaticky zasílat zprávy o dění na cestách. Myslíme i na ochranu osobních dat, v rámci rozsahu GDPR jsou všechny tyto informace bezpečně chráněné.

Doplňkové služby 

Uvědomujeme si, že klienti na svých cestách často potřebují i další služby. Proto toho ve Fubralandu děláme ve skutečnosti mnohem více. Díky naší dlouholeté zkušenosti dokážeme zajistit cokoliv, co během Vaší cesty potřebujete. Ať už jsou to transfery, taxi, trajekty anebo konferenční prostory s AV technikou nebo programem či občerstvení... Je jedno kolik Vás bude či kde se budete nacházet, zda v ČR nebo v zahraničí. Rádi Vám poradíme, jaké varianty jsou právě pro Vás ty nejlepší a samozřejmě nejlevnější. Nezáleží na tom, co vše potřebujete na svých cestách zajistit, vše uděláme za Vás.

Péče o klienty

Ve Fubralandu zastáváme princip dlouhodobé spolupráce s klienty. Neustále sledujeme nové trendy v cestovním ruchu, analyzujeme klientská data a aktivně navrhujeme další cesty, jak efektivně cestovat. Ať už jsou to vyjednané korporátní hotelové programy, speciální ceny u leteckých společností, outsourcing Event Managementu, školení objednávajících nebo např. pomoc s definicí nebo revizí cestovní politiky. Oblastí ke zlepšení cestování je opravdu mnoho. Jsme našim zákazníkům vždy dobrým partnerem. Pojďme se na cestu spokojené a úspěšné spolupráce vydat společně.

JSME TU PRO VÁS

Sídlo firmy:

Fubraland a.s.
vedená u městského soudu v Praze,
oddíl B 22897

IČ: 06519911

Ořešská 1296/18 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Kontakt:

Telefon: 211 155 411
Email:


   

Těšíme se na vaše dotazy a věříme, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení...

Team Fubraland a.s.